wopr zamosc banerPoszukujemy domu dla suczki rasy owczarek niemiecki. Jest ona w wieku około 4 lat i została bezmyślnie porzucona przez nieodpowiedzialnego właściciela. Obecnie znajduje się w Zamojskim schronisku gdzie jej stan kontrolowany jest przez Zamojską Fundację Dla Zwierząt i Środowiska ZEA.
Suczka została już przebadana przez weterynarza, który nie doszukał się żadnych chorób. Stwierdził, że jest osłabiona ze względu na długotrwałe niedożywienie i wychudzenie.

 

Jest to bardzo ufne i spokojne stworzenie, w którego oczach widać potrzebę miłości. Suczka mimo tego co przeszła już po kilku chwilach oswaja się nawet z nieznajomymi i podchodzi aby ją pogłaskać lub przytulić. Widać, że szuka i potrzebuje uczucia oraz troskliwej opieki. Nie okazuje żadnych nerwowych zachowań czy agresywnych cech. Jest jedynie smutna ale po tym co przeszła ciężko spodziewać się innego stanu.

Mamy nadzieje, że znajdzie się ktoś komu suczka będzie mogła odwdzięczyć się po stokroć za obdarowane uczucie i liczymy na pomoc naszych WOPR-owców. Jeżeli nie jesteś w stanie sam/sama zdecydować się na adopcję, prosimy popytaj znajomych. To tylko kilka zdań, a dla tego stworzenia może oznaczać przyszłe lata spędzone w nowym szczęśliwym domu.

Osoby chętne do adopcji lub choćby zapewnienia domu zastępczego mogą kontaktować się z Panią Martą Pfeifer, która w imieniu fundacji szuka domu dla suczki. Numer telefonu Pani Marty to 601198030. Suczka przed adopcją zostanie wysterylizowana, więc nie trzeba obawiać się, że będzie sprawiała problemy związane ze szczeniętami.

O działalności

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych

Wsparcie WOPR

 

zamosc

Urząd Wojewódzki w Lublinie

NFOSiGW

wfosigw lublin

Gościmy

Odwiedza nas 172 gości oraz 0 użytkowników.

W razie potrzeby

Telefon alarmowy

Karta identyfikacyjna

karta identyfikacyjna

Stały nabór

Ogłoszenie

Przez cały czas trwa stały nabór na następujące kursy:

  • Młodszy Ratownik WOPR
  • Ratownik WOPR
  • Ratownik wodny - uprawnienia zawodowe
  • Patent Sternik motorowodny
  • Licencja Holowanie narciarza wodnego lub innych obiektów pływających

Warunkiem uruchomienia kursu jest zebranie grupy liczącej minimum 6 osób.
Wiadomość w biurze Rej. WOPR w Zamościu lub pod numerem telefonu (84) 639 14 57.

Warunki przystąpienia do kursów :

RATOWNIK WODNY

POZOSTAŁE KURSY

Warto zajrzeć

GESTUM BROKER LOGO ubezpieczenie żółte

REGATTA PARTNEREM logo

Pływam bez promili

Płytka wyobraźnia

Bezpieczna woda

 

Partnerzy

krasnobrod

 

POL gmina Nielisz COA.svg